Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Відбулися публічні презентації претендентів на здобуття Мукачіської міської премії ім. О.Духновича 2020 року у номінаціях "Художня література" та "Педагогічна діяльність"
П'ятниця, 24 січня 2020 18:31

Відбулися публічні презентації претендентів на здобуття Мукачіської міської премії ім. О.Духновича 2020 року у номінаціях "Художня література" та "Педагогічна діяльність"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відбулися публічні презентації претендентів на здобуття Мукачіської міської премії ім. О.Духновича 2020 року у номінаціях "Художня література" та "Педагогічна діяльність"

23 січня у сесійній залі Мукачівської міської ради засідала комісія по присудженню Мукачівської міської премії ім. О. Духновича, загальний призовий фонд якої складає 240 000 гривень.
Присутні члени комісії заслухали публічні презентації претендентів на здобуття премії у номінаціях: “Художня література” та “Педагогічна діяльність”. Номіновані на здобуття премії у 2020 році твори (роботи) презентували:
- поетичну збірку “Сіль землі” - Богдан Сливчук, поет, педагог, заступник голови літературного об'єднання “Рідне слово”, лауреат Мукачівської літературної премії ім. Юрія Мейгеша;
- збірку казок “Маленькі історії Дарчика та Міккі” - Жанна Хома, прозаїк;
- поетичну збірку “Мукачево" - Михайло Шушкевич, поет, член літературного об'єднання "Рідне слово";
-методичний посібник “Відродження духовності й моралі, формування здорової, всебічно розвинутої особистості засобами туризму та краєзнавства" - Василь Шкріба, вчитель, керівник гуртка Мукачівського центру позашкільної освіти.
Згідно з Положенням, заслуховування презентацій відбувалося в режимі он-лайн трансляції, переглянути можна за посиланням: https://m.youtube.com/watch?v=jxqWAuj3NnY
Комісія також визначилася з датою проведення публічних презентацій у номінаціях «Літературознавство та публіцистика», «Музично-виконавське мистецтво», «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та «Театральне мистецтво» - четвер, 27 лютого, о 16.00 год.
Показ вистави "Дерева помирають стоячи", головну роль у якій має претендент на премію - народна артистка України Лідія Пирогова, глядачам представлять у суботу, 29 лютого, о 18.00 год.
Зазначимо, що комісія вивчатиме і обговорюватиме подані матеріали претендентів на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича до 10 квітня 2020 року.

Відділ культури Мукачівської міської ради

Прочитано 49 разів

ГАЛЕРЕЯ