Ви тутЕкономіка/Стратегії розвитку Мукачева до 2027р./Хід розробки/Презентація до робочої зустрічі з селами Мукачівської міської ОТГ по розробці Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року
П'ятниця, 09 серпня 2019 08:22

Презентація до робочої зустрічі з селами Мукачівської міської ОТГ по розробці Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Нагадуємо, що 2 серпня, в малому залі засідань виконавчого комітету Мукачівської міської ради проведено засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року до якої долучилися села Мукачівської ОТГ.

Після короткої інформаційно-аналітичної презентації, в.о. старост сіл Мукачівської міської ОТГ попрацювали над визначенням сильних та слабких сторін, загроз та переваг кожного села та обговорили їх спільно із присутніми активістами та молоддю.

Публікуємо презентацію для ознайомлення всіх мешканців Мукачівської міської ОТГ про те, на що саме було звернено основну увагу, а також запрошуємо всіх активних мешканців Мукачівської міської ОТГ долучитися до обговорення напрацьованих матеріалів та надати свої зауваження та пропозиції.

Відділ економіки

 

Прочитано 282 разів Останнє редагування Понеділок, 12 серпня 2019 08:13

ГАЛЕРЕЯ