Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Учні презентували проект «Майбутнє Мукачева в наших руках»
Середа, 02 березня 2016 16:19

Учні презентували проект «Майбутнє Мукачева в наших руках»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в сесійній залі Мукачівської міської ради відбулася зустріч керівництва міста з лідерами учнівського врядування міста. На зустрічі з представниками Мукачівської учнівської Ради старшокласників було презентовано проект «Майбутнє міста в наших руках».

Раду старшокласників створено 10 років тому. Її представниками є понад 300 учнів 8-11 класів. Рада взаємодіє з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, педагогами та батьківськими комітетами. Активісти вчаться бути соціально активними, розвивати ініціативи учнів в житті шкіл та міста. В Раді створено шість комітетів за видами діяльності. Ними проведено школу лідерів «Співпрацюємо і діємо», «Я роблю це так». Реалізували соціально-просвітницький проект «Допоможи солдату», «Подаруй солдату книгу», закуплено для наших захисників тепловізор. Проводилося анкетування учнів, загальноміські конкурси.

Активістами розроблено проект «Майбутнє Мукачева в наших руках». Проект складається із п’яти блоків – спорт, економіка, освіта, екологія, соціальна сфера. Пропонується створити новий арт-проект Музична алея в міському парку, встановити тут інтерактивні скульптури, провести фестиваль ковалів, облаштувати будиночок Святого Миколая, відновити міські пляжі, спортивні та дитячі майданчики, облаштувати освітлення вулиць та парків, запровадження учнівського квитка для проїзду в транспорті, створення велосипедних доріжок, скейт-парку, реконструкція Будинку школяра, облаштування міського парку для відпочинку молоді, створити в місті турінфоцентр, побудувати сміттєпереробний комплекс.

 Андрій Балога зазначив, що чимало ідей можливо реалізувати, і деякі з проектів буде розглянуто на сесії міськради. «Пропонуємо подати профільним комітетам власні проекти,  і до ряду міських програм на сесії будуть внесені зміни, щоби реалізувати їх. Ми пропонуємо вам долучитися й до конкурсу соціальних проектів, які проводяться в місті. Вдячний, що допомагаєте громаді міста власними проектами. Такі ідеї як створення турінфоцентру, облаштування велосипедних доріжок, облаштування новими атракціями міський парк є слушними і будуть реалізуватися», - зазначив міський голова.

Наступного тижня  відбудеться зустріч з активістами, в ході якої будуть розглянуті  їх пропозиції, які можливо включити на розгляд сесії.

Мукачівська міськрада

Прочитано 823 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box