Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В День міста Мукачева в «Паланку» запрацювало нове освітлення замку
Середа, 23 травня 2018 11:12

В День міста Мукачева в «Паланку» запрацювало нове освітлення замку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Проект освітлення замку «Паланок» почали втілювати з минулого року. Урочисте запалення нового освітлення фасаду замку «Паланок» відбулося в День міста Мукачева - 22 травня.

Для зовнішнього освітлення Нижнього двору замку, ровів та під’їздної дороги фахівцями було змонотовано 65 світильників загальною потужністю 9 кВТ. Вся підсвітка буде включатися та виключатися автоматично – тут налаштовано астрономічне реле часу.

Для облаштування архітектурної підсвітки замку  підрядною організацію були закуплені світлодіодні світильники і прожектори, виробництва європейської компанії, яка є одним з провідних європейських виробників світлотехнічного обладнання, з багаторічною історією та великим досвідом реалізації проектів архітектурної підсвітки.

Світильники виготовлені з урахуванням всіх місцевих факторів (рельєф, структура і колір стін, розміри та розташування споруд замку “Паланок”). Для цього, спеціалістами фірми виробника разом з спеціалістами проектувальника, були проведені випробування різних типів світильників на місті встановлення, та проведені відповідні розрахунки, завдяки чому вдалося підібрати оптимальні рішення по потужності, світлопередачі і кольору випромінювання світильників. 

Архітектурну підсвітку замку “Паланок” здійснено за рахунок коштів спецфонду Мукачівського історичного музею.

Мукачівська міськрада

Прочитано 135 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних