Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Цьогоріч в Мукачеві виділено майже 19 млн. на програму безоплатного та пільгового відпуску ліків
Четвер, 24 травня 2018 11:09

Цьогоріч в Мукачеві виділено майже 19 млн. на програму безоплатного та пільгового відпуску ліків

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Рішення «Про затвердження міської Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям м. Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція)» прийнято на черговій сесії міськради.

Цьогоріч на реалізацію програми передбачено 18 млн. 732 тис. гривень. Додаткові кошти в розмірі 250 тис. виділено на придбання слухових апаратів. Цьогоріч коштом бюджету вже придбано 14 слухових апаратів, але є потреба у закупівлі нових. Кошти спрямують і на медикаментозне забезпечення хворих мешканців міста безкоштовним та пільговим відпуском за рецептами лікарів, забезпечення зубопротезуванням ветеранів війни та прирівняних до них осіб за пільгам, забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном, забезпечення онкологічних хворих препаратами хіміотерапії та медикаментами супроводу, медикаментозне забезпечення ветеранів ВВВ та прирівняних до них пільговим та безкоштовним відпуском за рецептами.

Мукачівська міськрада

Прочитано 271 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних