Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево пропонує навколишнім селам долучитися до створення громади
Четвер, 24 травня 2018 14:10

Мукачево пропонує навколишнім селам долучитися до створення громади

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Відповідне звернення депутатів міської ради до восьми сільських та селищних голів та рад щодо реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» сьогодні на сесії ініціював міський голова Андрій Балога.

Звернення направлено до голів та депутатів Лавківської, Ключарківської, Верхньокоропецької, Новодавидківської, Шенборнської, Павшинської, Івановецької сільських рад та Кольчинської селищної ради.

За словами міського голови наразі більшість мешканців прилеглих сіл працюють в Мукачеві, медичні послуги мешканці цих сіл отримують в місті, їх діти відвідують в тому числі й садочки та школи міста. «Тобто фактично мешканці цих сіл вже є представниками громади Мукачева, а процес приєднання юридично зафіксує цей статус», - констатує мер. Як зазначає міський голова звернення скеровано до восьми навколишніх сіл, але влада міста готова до діалогу й з іншими сільськими радами району.

У відповідності до статей останньої редакції Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", територіальна громада міста Мукачево, як міста обласного значення, визнана спроможною об'єднаною територіальною громадою.

Відеокоментар: Андрій Балога, Мукачівський міський голова

Мукачівська міськрада

Прочитано 211 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних