Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево та Ніредьгаза планують організувати спільні спортивні турніри
Четвер, 10 березня 2016 15:34

Мукачево та Ніредьгаза планують організувати спільні спортивні турніри

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів зустрівся з генеральним директором «Ніредьгази-Спортцентрум» Арпадом Кошем, представниками структури Ерне Шітку, Ріхардом Кіголмі. Йшлося про налагодження співпраці з розвитку спортивної галузі.

Арпад Кош зазначив, що угорські партнери   готові співпрацювати в  першу чергу в плані розвитку дитячо-юнацького видів спорту. «У наші спортцентри ми готові взяти на стажування ваших юних спортсменів, надавати їм стипендії. Також цікавить розвиток інфраструктури в місті – готові долучатися до проектів. Ще один аспект нашої можливої співпраці стосується проведення спільних спортивних турнірів».

Ростислав Федів констатував: місто готове до масштабних проектів з розвитку спортивної інфраструктури. Йдеться про розбудову спортивних баз, в тому числі й пропонується реалізувати  проекти коштом європейських грантів. «Окрім того, вже цьогоріч в місті збільшено фінансування міської спортивної програми майже в 6 разів. Талановиті спортсмени та тренери отримують стипендії. І ще плануємо збільшити фінансування галузі. Стан спортивних об’єктів нас не влаштовує. Тому вже підготовлені проекти з реконструкції спортзалів», - поділився планами перший заступник міського голови.

Сторони перемовин домовилися про підготовку до підписання угоди про співпрацю.

Мукачівська міськрада

Прочитано 747 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних