Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розмір Мукачівської міської літературної премії імені Юрія Мейгеша збільшать до 10 тис.
Четвер, 19 липня 2018 09:27

Розмір Мукачівської міської літературної премії імені Юрія Мейгеша збільшать до 10 тис.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Положення про Мукачівська міську літературну премію імені Юрія Мейгеша для молодих авторів планують затвердити на черговій сесії міськради в новій редакції.

Літературна премія імені Юрія Мейгеша для молодих авторів заснована Мукачівською міською радою на честь одного з найбільш відомих українських письменників Закарпаття ХХ століття, почесного громадянина міста Мукачева.

Премія присуджується молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева.

Загальний розмір премії збільшено до 10 тисяч гривень.

До участі в конкурсі допускаються твори молодих авторів, які проживають і працюють на території міста Мукачева, віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи).

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання сесії Мукачівської міської ради.

До участі в конкурсі на здобуття премії допускаються конкурсні роботи обсягом від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози.

До розгляду не приймаються твори, що: друкувалися повністю або по частинах в книгах чи колективних збірках; розглядалися конкурсною комісією два роки підряд.

Мукачівська міськрада

Прочитано 82 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних