Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві розбудовують каналізаційні мережі у двох мікрорайонах- Борок-Телепі та Паланку
Четвер, 09 серпня 2018 13:12

В Мукачеві розбудовують каналізаційні мережі у двох мікрорайонах- Борок-Телепі та Паланку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

В місті виділяють кошти на розбудову каналізаційної мережі у двох мікрорайонах міста, де є найбільша потреба - в Борок-Телепі та Паланку.

Так, вже завершено тендерні процедури щодо будівництва каналізаційно-насосної станції та реконструкцію в Борок-Телепі Завдяки цьому каналізаційна мережа буде зведена на 16 вулицях.

Загалом каналізаційна мережа району Борок-Телеп розділена на три гілки: по двом гілкам північній частині району побутові та дощові стоки попадають в каналізаційний колектор по вулиці Стефаника і далі в напрямку існуючої на території птахофабрики (частина вул.Гвардійської, вул.Ростовська, вул.Гагаріна та інші); по третій гілці в південній частині вулиці стоки прямують до каналу Коропець та скидаються в нього (частина вулиці Гвардійська, приватні колектори по вул.Солов’їна та інші).

Відповідно до прийнятих проектних рішень по влаштуванню мереж зовнішньої каналізації передбачено влаштування нових каналізаційних колекторів по вулицям, на яких централізована мережа водовідведення була відсутня (вул.Робоча, вул.Пожарська, вул.Солов’їна та 13 інших).

На цей час завершено тендерні процедури та заключено угоду на виконання будівельно-монтажних робіт з підрядною організацією.

Будівництво каналізаційної насосної станції на розі вулиць Підгородська-Дем’яна Бідного дозволить провести каналізаційну мережу до мешканців дев’яти вулиць в мікрорайоні Паланок. Вже завершено тендерні процедури та заключено угоду на виконання будівельно-монтажних робіт з підрядною організацією.

Прочитано 101 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних