Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві триває конкурс на посади керівників навчальних закладів
Середа, 15 серпня 2018 14:44

В Мукачеві триває конкурс на посади керівників навчальних закладів

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

Сьогодні в міській раді продовжився конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності міста. На комісії розглядали презентації кандидатів на посаду керівника ЗОШ №2 (претендував діючий директор Михайло Лабош), СШ №4 (претендував діючий директор Віталій Якимчук та завуч закладу Вікторія Мишак), НВК №6 (претендував діючий директор Катерина Маховська), НВК №10 (претендував діючий директор Наталія Жабко), СШ №16 (претендував діючий директор Василь Ілов) та гімназії (претендував діючий директор Андріана Бойко).

За результатами конкурсу комісія має право рекомендувати призначати і підписати контракти з претендентами на посади протягом трьох днів, якщо відсутня процедура оскарження конкурсу. Керівники у всіх закладах, за виключенням СШ №4 не зміняться, діючі керівники виграли конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. З ними пропонуватиметься підписати контракти. Щодо СШ №4 більшість голосів за результатами конкурсу отримала Вікторія Мишак.

Згідно положення керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на 6 років (строком на 2 роки для особи, яка призначається на посаду вперше), на підставі рішення конкурсної комісії.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 438 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних