Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві виділили 357 тис. на відшкодування вартості тарифів з утримання ліфтів
Четвер, 16 серпня 2018 09:00

В Мукачеві виділили 357 тис. на відшкодування вартості тарифів з утримання ліфтів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Цьогоріч в Мукачеві прийнята програма «Відшкодування різниці між затвердженим тарифом та розміром економічно обґрунтованих витрат на утримання ліфтового господарства житлового фонду м. Мукачево на 2018-2020 роки». На реалізацію програми з міського бюджету вже виділено 357 тис. гривень.

Програмою передбачено відшкодування різниці між затвердженим тарифом та розміром економічно обґрунтованих витрат на утримання ліфтового господарства житлового фонду м. Мукачево підприємству – надавачу житлово-комунальних послуг з організації та виконання технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації житлового фонду територіальної громади м. Мукачево.

У житловому фонді міста нараховується 82 ліфти. Технічне обслуговування та ремонт ліфтів здійснює спеціалізована організація ТОВ «ЛІФТ-ЕКО», обрана за результатами проведеного конкурсу з відбору. Наразі фактична економічна обгрунтована вартість тарифу становить 1 грн. загальної площі квартири (крім квартир першого поверху та нежитлових приміщень у житловому будинку). В місті діє затверджений ще у 2011 році тариф, втричі менший. Різницю в тарифі оплачується коштом міської програми.

Також нагадаємо, що цьогоріч В Мукачеві вже відремонтувати 11 ліфтів у 5 багатоповерхівках на суму майже 400 тис. гривень.

Мукачівська міськрада

Прочитано 98 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних