Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві презентували грантовий проект “Європейський тиждень мобільності ЄТМ — Карпатська мережа”
П'ятниця, 18 березня 2016 11:10

В Мукачеві презентували грантовий проект “Європейський тиждень мобільності ЄТМ — Карпатська мережа”

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

В Мукачівському міськвиконкому відбулася робоча зустріч за участі представників громадських велоорганізацій та велоактивістів міста. Під час зустрічі було презентовано грантовий проект “Європейський тиждень мобільності ЄТМ — Карпатська мережа”, який було подано та обрано до фінансування в рамках програми EEA Grants та Norway Grants за участі словацьких та українських громадський організацій у партнерстві з виконавчим комітетом Мукачівської міської ради. Учасники зустрічі обговорили заходи, які буде реалізовано в рамках проекту, зокрема проведення в місті вже традиційного Європейського тижня мобільності протягом 16-22 вересня 2016 року. Також було домовлено найближчим часом напрацювати пропозиції щодо встановлення в місті велопарковок, навігаційно-інформаційних стендів та вказівників. В рамках проекту також було запропоновано створити регіональну мережу за участі велоорганізацій та велоактивістів міста, яка згодом увійде до міжнародної транскордонної мережі з питань сталої транспортної та веломобільності міст Карпатського регіону.

Під час зустрічі також було презентовано ще один проект який виграли велоактивісти Мукачева і теж має бути реалізований протягом 2016 року.

1797487 1679174682336987 5195060320654879158 n

Прочитано 692 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних