Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У Мукачівському історичному музеї відкрили виставку народного художника Золтана Мички
Четвер, 23 серпня 2018 19:26

У Мукачівському історичному музеї відкрили виставку народного художника Золтана Мички

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

Сьогодні у Мукачівському історичному музеї відкрили персональну ретроспективу творів живопису і графіки “Магія краю” народного митця, почесного академіка НАМ України, почесного громадянина міста Мукачева Золтана Мички.

Ця визначна подія не тільки для нашого міста, але й цілого Закарпаття зібрала в картинній галереї чимало гостей. Серед них міський голова Андрій Балога та представники влади, консул Генерального консульства Угорщини в місті Ужгород Андрея Фюлоп, мистецтвознавці, художники, друзі і його родина. “Я втілила мрію батька - зробила виставку у рідному місті. Дуже хочеться, аби люди не забували його творчість“ - розповіла донка митця Юлія Мичка.

У спогадах друга та депутата обласної ради Золтана Ленд’єла, президента НАМ Андрія Чебикіна, народного художника Володимира Микити, голови Закарпатської спілки художників Бориса Кузьми лунало щире захоплення Золтаном Мичкою не тільки як митцем, а насамперед відкритою, щирою людиною, справжнім патріотом свого міста, своєї країни.

Традиції закарпатської школи живопису, які збагатив і передав майбутньому поколінню Золтан Мичка, присутня в усіх його надзвичайних роботах.   Щиро запрошуємо відвідати виставку, яка триватиме до 23 вересня 2018 року.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 68 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box