Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Громада Нового Давидкова має намір приєднатися до Мукачівської ОТГ
Середа, 29 серпня 2018 10:04

Громада Нового Давидкова має намір приєднатися до Мукачівської ОТГ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Таке рішення було прийнято на громадських зборах в селі Нове Давдиково, які відбулися у неділю. Як повідомив Радник з питань децентралізації Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Феськов, відповідне рішення Новодавидківська громада ухвалила на велелюдному обговоренні переважною більшістю голосів.

Це вже четверта громада, що позитивно підтримала ініціативу стати об‘єднаною з містом обласного значення, і тепер, слово за Новодавидківською сільською радою. Більше двохсот людей, не зважаючи на несприятливі погодні умови – прийшли і підтримали. З цим можу тільки привітати громаду, це сильна позиція, – інформує Володимир Феськов.

На зустріч з громадою окрім експертів та керівництва села прийшов також народний депутат Віктор Балога, який також закликав громаду Нового Давидкова об'єднатися в Мукачівську ОТГ, аби отримати більше можливостей для розвитку села.

Нагадаємо, що на Мукачівщині вже три населенні пункти провели громадське обговорення та схвалили на сесії проекти рішення про добровільне приєднання до Мукачева. Проект рішення Мукачівської міськради «Про надання згоди на добровільне приєднання Павшинської, Нижньокоропецької та Лавківської сільських територіальних громад Мукачівського району до Мукачівської міської територіальної громади» буде розглядатися депутатами на черговій сесії міськради 30 серпня.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 441 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних