Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Прес-реліз 22-го Чемпіонат Світу МКФ зі слідової роботи
Середа, 23 березня 2016 11:55

Прес-реліз 22-го Чемпіонат Світу МКФ зі слідової роботи

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 6 по 10 квітня 2016 року, за підтримки міського голови Андрія Балоги, вперше в Україні у місті Мукачеві проходитиме 22-й Чемпіонат Світу МКФ зі слідової роботи з собаками службових порід (22. IPO-FH World Championship 2016 for Tracking Dogs). Організатор: Головне управління ВГО «Кінологічна спілка України».

Document page 001

Для кінологічної спілки України є великою честю проводити 22-й Чемпіонат Світу МКФ зі слідової роботи з собаками службових порід. Адже Чемпіонат, який проводитиметься  вперше на території країни – це значна подія не тільки для вітчизняних собаківників, а й, головне, для всієї України, для її іміджу – як європейської держави. Змагання із нетерпінням чекають як професіонали, так і просто шанувальники цього складного та неординарного виду спорту. Учасниками Чемпіонату стануть команди із 22 країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Чеської Республіки, Хорватії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії і, звичайно, України. Кожен спортсмен буде гідно захищати спортивну честь своєї країни. А це значить – усіх нас очікує змагальний і яскравий марафон, де першими фінішують висока майстерність, спартанський гарт та потяг до перемоги!

Що ж головне в цьому кінологічному виді спорту. Як можна здогадатися із назви («фэртенхунд», скорочено FH, із німецької – «слідова собака»), цей спорт повністю орієнтований на роботу службового собаки за слідом. У ньому немає елементів послуху або захисту, тільки слід у чистому вигляді. Історично системавипробувань пошукових собакFH – німецька національна система дресирування, яка підтримується Міжнародною кінологічною федерацією й входить у міжнародну систему випробувань IPO.

Такі масштабні та авторитетні змагання – завжди свято. А кожне свято повинно супроводжуватись видовищністю. Тому, 6 квітня 2016 року о 17.00 в самому серці Мукачева – на головній площі Кирила і Мефодія розпочнеться урочисте відкриття Чемпіонату та відбудеться урочистий парад в якому візьмуть участь всі команди-учасники із прапорами своїх країн. А передуватиме параду концерт за участі українських національних колективів.

10 квітня цього року, о 17.00 годині відбудеться церемонія закриття значущої кінологічно-спортивної події на стадіоні ДЮСШ.

Робоча частина Чемпіонату Світу FCI IPO FH-WC 2016 відбуватиметься на полях в Мукачівському районі поблизу с. Залужжя.

Запрошуємо всіх спортсменів, власників собак, які цікавляться спортом, просто глядачів – любителів та шанувальників братів наших менших –  завітати у мальовничій куточок Західної України та насолодитися перемогами на «Евересті» 22-го Чемпіонату світу по IPO-FH!

Детальну інформацію шукайте на сайті: http://ipo-fh2016.uku.com.ua/ua/index.html

Прочитано 842 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box