Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві керівники громадських організацій обговорили заходи соціального захисту осіб з інвалідністю
Четвер, 24 березня 2016 09:33

В Мукачеві керівники громадських організацій обговорили заходи соціального захисту осіб з інвалідністю

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В міськвиконкомі провели нараду за участі першого заступника міського голови Ростислава Федіва та заступника міського голови-начальника управління міського господарства Віталія Гільтайчука. З ініціативи представників громадських організацій, які представляють інтереси осіб з обмеженими можливостями, керівників структурних підрозділів міськвиконкому обговорили заходи із комплексного соціального захисту осіб з інвалідністю. Впродовж місяця представники громадських організацій надавали свої пропозиції щодо того, як облаштувати  місто для вільного пересування людей з інвалідністю і для забезпечення їх усіма тими правами, які доступні для інших.

Віталій Гільтайчук наголосив, що в місті передбачені заходи, що в першу чергу стосується безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до державних установ, бюджетних закладів, лікарень, аптек. Це стосується й приватних установ, що працюють в місті. Пандуси мають бути в першу чергу практичними для інвалідів-візочників. Також будуть вносити і зміни до містобудівної документації, щоби при введенні в експлуатації нових будівель були передбачені всі умови для цієї категорії людей.

Під час ремонту шляхів міста будуть облаштовувати пішохідні переходи з пониженими бордюрами – для зручності осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вже встановлюють світлофори зі звуковими сигналами для створення безпечних умов руху людей з вадами зору.

Також пропонується розробити цілий комплекс заходів щодо полегшення соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями.

Розроблено й ряд заходів, які стосуються сфери соціального захисту та медичної галузі.

Мукачівська міськрада

Прочитано 420 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних