Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві муніципальна поліція закликає мешканців міста долучитися до благоустрою міста
П'ятниця, 25 березня 2016 11:03

В Мукачеві муніципальна поліція закликає мешканців міста долучитися до благоустрою міста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З метою благоустрою, сприянню належного утримання територій, дотримання чистоти та порядку у м.Мукачево ММКП "Муніципальна поліція" звертається до мешканців міста з проханням сприяти органам місцевого самоврядування, організаціям які займаються благоустроєм міста в створені сприятливих умов для життєдіяльності мешканців міста.

В м.Мукачево діють Правила благоустрою міста, які є загальнообов’язковими на території міста, які регулюють правовідносини учасників, щодо благоустрою території м.Мукачево і за порушення яких передбачена відповідальність згідно чинного законодавства України.

Так, у відповідності до Правил благоустрою м.Мукачево посадові особи організацій, підприємств, установ, суб’єкти підприємницької діяльності, громадяни зобов’язані підтримувати земельні ділянки та прилеглу територію в належному санітарному стані, не допускати на них виникнення стихійних сміттєзвалищ, забезпечувати косіння трави та забезпечувати технічну справність фасадів будинків та огорож. При цьому суб’єкти у сфері благоустрою зобов’язані прибирати прилеглу територію до проїжджої частини, а в разі її відсутності на відстані 15 метрів по периметру.

І тому ММКП "Муніципальна поліція" звертається з проханням підтримувати в належному санітарному стані прилеглу територію, фасади будинків, огорожі.

Від нас з Вами залежить яким буде наше місто, як його будуть сприймати гості міста і чим ми з Вами будемо пишатися за рідне нам Мукачево.

ММКП "Муніципальна поліція»

Прочитано 1321 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних