Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку
Вівторок, 29 березня 2016 15:10

Засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Завтра, о 14:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку:
Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвиткум. Мукачева за 2015 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Мукачевоза 2015 рік.
 3. Про міську Програму «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки (нова редакція).
 4. Про внесення змін до міської «Програми боротьби з онкологічнимизахворюваннями на 2014-2016 роки».
 5. Про внесення змін в рішення 5-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 24.12.2015р №60 «Про затвердження Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 роки».
 6. Про затвердження Програми проведення експертизи містобудівної документації Генерального плану міста Мукачева (коригування) на 2016 рік.
 7. Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2016 рік.
 8. Про внесення змін до рішення 13-ї сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради від 31 серпня 2011 року №270 “Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева”.
 9. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2016 рік в новій редакції.
 10. Про внесення змін у структуру, штат та чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради.
 11. Про внесення змін у рішення 5-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 24 грудня 2015 року №80 “Про упорядкування умов оплати праці працівників виконавчого комітету та структурних підрозділів”.
 12. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія” Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №41 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 13. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 14. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №34 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 15. Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Мукачівської міської ради Закарпатської області та Мукачівського дошкільного навчального закладу №30 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом злиття.
 16. Про встановлення мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево.
 17. Про затвердження Порядку встановлення земельних сервітутів для розміщення об`єктів інженерної , транспортної, енергетичної інфраструктури та зв`язку, прилеглих територій діючих автозаправних станцій (що використовуються для розміщення під`їздів, зон благоустрою та озеленення).
 18. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік.
Прочитано 433 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних