Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві стартував чемпіонат світу зі слідової роботи з собаками службових порід
Середа, 06 квітня 2016 17:46

В Мукачеві стартував чемпіонат світу зі слідової роботи з собаками службових порід

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

21 країни світу, 50 учасників представлені на 22 чемпіонаті світу МКФ зі слідової роботи з собаками службових порід, який вперше проводять в Україні. І для проведення світового чемпіонату обрано саме Мукачево.

Урочисте відкриття чемпіонату відбулося сьогодні в Мукачеві, на головній площі Кирила і Мефодія з яскравого параду всіх команд учасників, які несли прапори своїх країн. Йому передував концерт за участі кращих творчих колективів та індивідуальних виконавців міста.

Привітав учасників змагань та гостей Мукачева міський голова Андрій Балога.

«Мукачево щиро приймає світовий чемпіонат.  Це знакова подія, і маємо надію, що гості м приїжджатимуть у наше місто не лише на змагання, а й з туристичною метою, побачити всі принади Мукачева. В нас є багато чого подивитися. Успіхів Вам на змаганнях», - звернувся до присутніх міський голова.

Вітав учасників і Президент комісії Міжнародної кінологічної федерації з робочих якостейФранс Янсен та організатори змагань.

Робоча частина чемпіонату Світу зі слідової роботи з собаками службових порід відбуватиметься від завтра і до неділі на полях в Мукачівському районі, поблизу села Залужжя.10 квітня, о 15.00 годині на стадіоні ДЮСШ відбудеться офіційна церемонія закриття чемпіонату та нагородження кращих собак і команд. На глядачів також чекає і насичена концертна програма.

 

Мукачівська міськрада

Прочитано 763 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box