Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві створено асоціацію ОСББ
Четвер, 14 квітня 2016 11:11

В Мукачеві створено асоціацію ОСББ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у сесійній залі Мукачівського міськвиконкому новостворена асоціація ОСББ Мукачева провела зустріч з представниками ОСББ міст області. Йшлося про активізацію створення структур, законодавчі новації. Участь в заході взяли й представники ОСББ Берегова, Ужгорода, Хуста.

Ігор Капітан, голова асоціації ОСББ Мукачева, який й ініціював зустріч повідомив, що в місті структуру створено наприкінці березня, адже активізувався процес створення ОСББ. Наразі їх в місті є 29. В процесі створення ще 8 ОСББ.

«Згідно законодавства до 1 липня2016року мешканці багатоквартирних будинків повинні створитиОСББчи обрати управителя, тому ми маємо активізувати роботу, адже альтернативи цьому процесу нема. Приклади ефективного управління будинками підштовхують мешканців багатоповерхівок до обєднання. Тим більше, що міська влада активно нам сприяє. Міськрада виділила 5 млн. гривень на заходи з енергозбереження. З міського бюджету ОСББ компенсують 55% кредиту, з державної програми – 40%. Мешканці будинку беруть на себе всього 5% кредиту. Завдяки цьому ми утеплюємо горища, замінюємо вікна та двері на енергоощадні, утеплюємо фасади», - зазначив Ігор Капітан.

Голова асоціації ОСББ Берегова Сергій Сасін зазначив – ми разом можемо співпрацювати і озвучувати та вирішувати наші проблеми. «В Мукачеві активно фінансово підтримують ці структури. І саме через такий механізм ми зможемо активізувати процес створення ОСББ в містах області. Мало людей вірило в наш успіх, але після півроку роботи сумніви розвіяно. Треба організувати навчання для керівників ОСББ, адже вносяться зміни в законодавство», - каже керівник асоціації.

Представники ОСББ домовилися проводити такі зустрічі систематично і запровадити навчання для тих активістів, які планують створювати ОСББ.

Мукачівська міськрада

Прочитано 507 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box