Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Міський голова провів прийом громадян
Понеділок, 25 квітня 2016 16:06

Міський голова провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбувся особистий прийом громадян міським головою Андрієм Балогою. Під час прийому були присутні й керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів міськвиконкому задля оперативного вирішення проблем громадян.

Як і зазвичай частина питань стосувалася надання допомоги на проведення операцій та лікування. Міський голова зазначив – в місті прийнято програму додаткового соціально-медичного захисту мукачівців. Вже більше 3 млн. гривень виділено на її реалізацію. На черговій сесії на реалізацію програми буде додано більше 2 млн. гривень. Тобто з міської казни в повній мірі виділяють кошти для цих потреб. За необхідності, Андрій Балога пропонує звертатися і у відділ охорони здоров’я та управління праці та соцзахисту, які оперативно вирішуватимуть подібні проблеми. Водночас зазначалося – медичні заклади Мукачева на 100% забезпечені ліками.

Чимало питань стосувалося благоустрою міста. Йшлося й про ремонт багатоповерхівок, внутрішньоквартальних проїздів. На всі звернення мешканці міста отримали обґрунтовані відповіді та по можливості – допомогу, жодне прохання не пройшло повз увагу міського голови.

Мукачівська міськрада

Прочитано 332 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box