Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій додали повноважень
Середа, 04 травня 2016 09:04

Комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій додали повноважень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На черговій сесії Мукачівської міськради депутати схвалили проект рішення «Про визначення постійної комісії по здійсненню контролю за дотриманням вимог статті 59-1 “Конфлікт інтересів” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

На комісію покладено повноваження по здійсненню контролю за дотриманням вимог статті 59-1 «Конфлікт інтересів» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та надання особам визначених у частині 1 ст. 59-1 консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

Також  внесено доповнення до Положення про постійні комісії Мукачівської міської ради 7-го скликання затвердженого рішенням 1-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання № 12 від 05.11.2015р. «Про Положення про постійні комісії Мукачівської міської ради 7-го скликання».

Мукачівська міськрада

Прочитано 10026 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box