Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога провів прийом громадян
Вівторок, 07 червня 2016 15:23

Андрій Балога провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога провів прийом громадян. Загалом записалися на прийом понад 20 мешканців міста. Вже традиційно присутніми були керівники структурних підрозділів міськвиконкому. Саме такий формат спілкування з мукачівцями дозволяє оперативно вирішувати їх проблеми. Чимало звернень стосувалося проведення благоустрою міста, надання допомоги на лікування, тощо. Чимало пропозицій звучало щодо ремонтних робіт – озвучували конкретні адреси вулиць, підїздів. Міський голова зазначив, що нині триває масштабне оновлення внутрішньоквартальних проїздів, тротуарів, вулиць. І цей перелік збільшується. Виготовляється проектно-кошторисна документація на нові дороги. Ті проекти, які цього року не буде втілено в життя, виконуватимуться вже наступного року.

Також піднімалися питання створення ОСББ в місті. Андрій Балога зазначив, що в місті реалізуються програми з енергозбереження. Місто компенсує 40% кредиту для цих структур і чимало ОСББ скористалися програмою. Це стимулює містян до організації об’єднань співвласників багатоповерхівок

Проблеми, з якими містяни прийшли на прийом, міський голова взяв на особистий контроль. На всі звернення вони отримали обґрунтовані відповіді та по можливості – допомогу.

Мукачівська міськрада

Прочитано 485 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box