Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога провів прийом громадян
Понеділок, 04 липня 2016 16:09

Андрій Балога провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у приміщеннісесійного залу Мукачівської міської ради відбувся прийом громадян міським головою Андрієм Балогою.

Під час прийому були присутні керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів міськвиконкому, що дозволило оперативно вирішувати проблемні питання громадян.

Чимало звернень стосувалося проведення ремонтних робіт в місті. Наразі саме в Мукачеві проводиться найбільший об’єм робіт з благоустрою в області. На прийомі мешканці зверталися з пропозицію включити додатково в перелік й ремонт дахів, системи водопостачання, внутрішньоквартальних кварталів. Наразі вже визначено 40 багатоповерхівок, де ремонтуватимуть дах. Проекти, які цьогоріч не будуть реалізовані – проводитимуть наступного. Це стосується й проїздів. Систему водопостачання теж модернізуватимуть вже цього року.

Також лунали пропозиції щодо створення в місті ОСББ. Містяни активно їх створюють, натомість просять підтримки влади. Лише в червні в Мукачеві створено 5 нових ОСББ. Наразі в місті діє програма, завдяки якій ОСББ можуть отримати кредит на енергозберігаючі технології. При цьому є змога отримати до 90% компенсації кредиту.

Йшлося й про необхідність удосконалення системи дорожнього руху, ремонту доріг, вивозу сміття.

Озвучені проблеми міський голова взяв на особистий контроль та дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Мукачівська міськрада

Прочитано 435 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box