Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево через суд вимагатиме від державних органів влади компенсації витрат за фінансування ПТУ
Середа, 27 липня 2016 12:12

Мукачево через суд вимагатиме від державних органів влади компенсації витрат за фінансування ПТУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це на своїй сторінці в мережі фейсбук повідомив Мукачівський міський голова Андрій Балога.

«Сьогодні від імені Мукачева подав позов до Окружного адмінсуду Києва

На жаль, ситуація, яка склалася з фінансуванням ПТУ, не залишає нашому місту іншого вибору. Ми не можемо відмовитися від своїх зобов'язань перед громадою міста і виконувати функції держави з утримання навчальних закладів, які належать Міністерству освіти.

Нам не потрібно чужого, але і своє ми не віддамо. Усе, чого прагну я від імені громади міста, – це домогтися виконання Конституції та законів України. Адже згідно зі статтею 142 Основного закону, центральна влада (а це уряд, Міністерство фінансів, Міносвіти та Верховна Рада) має компенсувати витрати Мукачева на фінансування профтехосвіти.

Натомість зараз ми маємо ситуацію, коли Мукачеву пропонують самостійно, за кошти громади, фінансувати ПТУ без будь-яких компенсацій. А це означає, що хтось має недоотримати, аби Міністерство фінансів вирішило власні проблеми з бюджетом. А заручниками ситуації, як завжди, будуть не київські чиновники і міністри, а звичайні мукачівці.

Але наше місто не настільки багате, щоб платити по рахунках центральної влади. Те, що для державної казни копійки, те для бюджету Мукачева - немалі кошти.

Тому, у відповідь ми повинні змусити владу виконувати Конституцію. Інакше завтра місцеве самоврядування змусять ще й виплачувати людям пенсії», - зазначив міський голова.

Мукачівська міськрада

Прочитано 530 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box