Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Водопостачання та ремонтні роботи: мукачівці ділилися своїми проблемами з міською владою
Понеділок, 05 вересня 2016 16:34

Водопостачання та ремонтні роботи: мукачівці ділилися своїми проблемами з міською владою

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні міський голова Андрій Балога провів черговий прийом громадян. Вже традиційно він проводився спільно з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому задля оперативного вирішення проблем.

Найбільше звернень стосувалося ремонтних робіт. Зважаючи на інтенсивність цих робіт в місті, на прийомі мешканці окремих будинків просили включити їх багатоповерхівки в цей перелік. Це стосується і влаштування шатрових покрівель, ремонтів міжквартальних проїздів тощо. Міський голова зазначив, що цього року «завдяки» фінансування закладів профтехосвіти місто не в змозі виконати весь об’єм робіт, що планувався, але місто й далі оновлюватиметься. Об’єкти, які цього року не ремонтувалися – за можливості будуть включені в план.

Чимало мешканців зверталися із проблемою цілодобового водопостачання. Наразі вода постійно вже подається в центральній частині міста. На черзі й нові вулиці з різних мікрорайонів міста. Як повідомили в комунальному підприємстві «Мукачівводоканал» з суботи в районі вулиць Гвардійська, Ростовська, Стефаника, Робоча вже здійснюється цілодобове водопостачання. Також відновлено цілодобове водопостачання в районі вулиць Митрополита Володимира та Росвигівська (частково), Береша-Гойди.

Всі звернення, з якими на прийом прийшли мешканці міста взято на контроль. Відповідні доручення щодо їх вирішення отримали керівники відділів та управлінь міськвиконкому.

Мукачівська міськрада

Прочитано 454 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних