Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Консультативне опитування в Мукачеві триватиме три дні
Середа, 14 грудня 2016 12:07

Консультативне опитування в Мукачеві триватиме три дні

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В місті вперше проведуть консультативне опитування, яке триватиме три дні - з неділі до вівторка включно. Для проведення консультативного опитування утворено 12 дільничних комісій у.

«Міській владі треба знати думку містян з різних питань. Це форма діалогу, яка дасть змогу почути позицію громад. Це своєрідна форма прямої демократії», - зазначив в ході прес-конференції керівник міської комісії з консультативного опитування Олександр Галай. За його словами на сесії було затверджено склад міської комісії з опитування, до якої включено й депутатів з різних фракцій. В середньому на дільниці можуть проголосувати від 3 до 6 тисяч містян. Найбільша дільниця у ЗОШ №16, до якої включено понад 10 тисяч містян.

Опитування проводитиметься з наступних питань:

  • Чи схвалюєте Ви обов’язкове включення до щорічного бюджету міста Мукачева надання адресної матеріальної допомоги пенсіонерам та працівникам бюджетної сфери міст?
  • Чи схвалюєте Ви перенесення з почестями поховань загиблих з центральної частини міста Мукачева на центральне кладовище міста Мукачева?
  • Чи підтримуєте Ви зміни в медичній галузі міста Мукачева?
  • Чи підтримуєте Ви зміни в освітній галузі міста Мукачева?

 В опитуванні мають право брати участь повнолітні громадяни України, які є мешканцями міста Мукачево і зареєстровані в місті. В ході опитування кожен житель володіє одним голосом, яким він має право скористатися лише особисто.

Результати опитування носять консультативний (дорадчий) характер.

Мукачівська міськрада

Прочитано 510 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних