Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/"Ми не маємо права нічого закуповувати, не врахувавши при цьому потреб людей з обмеженими можливостями»…
Четвер, 29 грудня 2016 12:08

"Ми не маємо права нічого закуповувати, не врахувавши при цьому потреб людей з обмеженими можливостями»…

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Розглянувши звернення директора ММКП «Громадський транспорт Мукачева» від 12.12.2016 р. №1 та з метою забезпечення діяльності ММКП “Громадський транспорт Мукачева”, врахувавши рекомендації постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, депутати міської ради затвердили “Програму підтримки ММКП “Громадський транспорт Мукачева” на 2017-2020 роки”.

Виконання цієїї Програми повинно задовольнити потреби у впорядкованій системі громадських перевезень з оптимальною сіткою маршрутів, забезпеченні комфортабельними економічними автобусами, що є нагальною та соціальною необхідністю, вирішення якої гостро постає перед міською територіальною громадою.

Відчутне покращення якості послуг з пасажирських перевезень на території міста Мукачева потребує створення автопарку, рухомого складу шляхом придбання нових автобусів, які зможуть задовольнити потреби у комфортному пересуванні містом усіх верств населення, враховуючи потреби громадян з обмеженими фізичними можливостями.

Власне депутатів цікавило чи будуть враховані потреби мукачівців, які відносяться до людей з обмеженими можливостями при закупівлі міських автобусів на що міський голова Андрій Балога зауважив: «Ми не маємо права нічого закуповувати, не врахувавши при цьому потреб людей з обмеженими можливостями».

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми:

1 етап - 2017 рік 45 000,0

2 етап -2018 рік 15 000,0

3 етап – 2019 рік 15 000,0

4 етап – 2020 рік 15 000,0

Усього: 90 000,0

Тож сподіваємося, що гарна ідея матиме таке ж втілення у повсякденне життя мукачівців.

Відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому

 

Прочитано 460 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box