Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Переможці фестивалю «Червене вино»: Паук, Анталовський та Орос
Неділя, 15 січня 2017 16:09

Переможці фестивалю «Червене вино»: Паук, Анталовський та Орос

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулося нагородження переможців найбільшого винного фестивалю країни «Червене вино». Дипломи та спеціальні призи переможцям вручав міський голова Андрій Балога.

Переможці фесту: номінація "Найкраще червоне вино" - Паук Василь (Мукачево) "Каберне совіньон". Номінація "Найкраще фестивальне вино" (купаж) - Анталовський Василь (с. Бобовище) за "Кагор". Номінація "Нагорода міського голови" - Орос Руслан (с.Дерцен) за "Кюве".

Переможці перших двох номінацій отримали насоси та обладнання для перекачування вина і сусла. Окрему відзнаку та дубову бочку в якості призу отримав Руслан Орос за краще вино від міського голови.

Цьогоріч у фесті взяло участь кращих 40 виноробів краю. Прийняло участь в конкурсній дегустації - 32. Було надано для конкурсної дегустації взірців вин - 45 (22 сухих і 23 купажних, десертних). Комісія відзначила зростання кількості якісних сухих вин у порівнянні з минулим фестивалем. Вино оцінювалося за всіма спільними ознаками, тобто кольором, смаком, післясмаком, запахом та іншим якостями.

Мукачівська міськрада

Прочитано 683 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних