Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога зустрівся з представниками моніторингової місії ОБСЄ
Вівторок, 17 січня 2017 16:31

Андрій Балога зустрівся з представниками моніторингової місії ОБСЄ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівський міський голова Андрій Балога сьогодні зустрічався з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Фахівці обговорили поточну ситуацію з безпекової та економічної ситуації в місті. Участь в заході взяли спостерігачі місії Джеймс Хант та Денеш Декань.

Міський голова зазначив, що місто на цей рік прийняло бюджет в розмірі понад мільярд гривень. Влада ставить перед собою амбітні цілі наповнити дохідну частину, вклавши кошти в розбудову міста, оновлення інфраструктури, освіта та медицину. Левову частку спрямують на освітню галузь – 255 млн., медицина – 137 млн., соцзахист – 218 млн., на будівництво й благоустрій – майже 150 млн.

Головними джерелами доходів загального фонду залишається податок на доходи фізичних осіб, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, місцеві податки і збори.

Також міський розповів, що місто прагне активізувати співпрацю із закордонними партнерами заради залучення нових інвестицій. В Мукачеві працюють відомі компанії «Фішер», «Флекс» та інші. Але для залучення нових інвестицій має бути стабільною ситуація в країні.

Мукачівська міськрада

Прочитано 374 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box