Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога провів прийом громадян
Понеділок, 06 березня 2017 15:48

Андрій Балога провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Прийом проводився спільно із заступниками міського голови та керівниками відділів та управлінь міськвиконкому. Така практика дозволяє уникнути бюрократичної тяганини й оперативніше вирішувати проблеми містян. Чимало питань стосувалися комунальної галузі, соціальної та медичної сфер.

Мешканці вулиці Береша розповіли про намір створити ОСББ.

На початок року в Мукачеві створено та діють 40 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ще 6 - в стадії створення та реєстрації. З метою стимулювання створення ОСББ в місті у 2016 році надано підтримку двом ОСББ на суму майже 100 тисяч коштом програми Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м.Мукачево на 2015-2018 роки .

Також затверджено Програму відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 рр. . Такою можливістю скористалося ОСББ міста для ремонту дахів та іншої інфраструктури. Всього використано 186,5 тис.грн. Андрій Балога запевнив, що влада міста й надалі сприятиме ініціативі мешканців у створенні ОСББ.

Також містяни зверталися й щодо встановлення електролічильників в гуртожитку во вулиці Верді, ремонту даху багатоповерхівки по вулиці Молодіжній та інші питання.

Озвучені проблеми мешканців міста керівництво міста взяло на особистий контроль.

Мукачівська міськрада

Прочитано 550 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних