Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту
Понеділок, 13 березня 2017 16:20

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1. Про внесення доповнень до Порядку розміщення вивісок у м. Мукачево.

2. Про розроблення детального плану території по вулиці Береста Олексія, 97 в місті Мукачево.

3. Про затвердження “Положення про управління архітектури та комунальної власності” виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

4. Про затвердження Положення про відділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

5. Про затвердження Положення про відділ Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

6. Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції.

7. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення 21-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 15 грудня 2016 року № 423 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Мукачево».

8. Про затвердження звіту про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення 10-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 31 березня 2016 року № 178 «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево».

9. Про затвердження Положення про Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради в новій редакції.

Прочитано 309 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box