Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Вільні творять майбутнє
Понеділок, 23 листопада 2015 13:02

Вільні творять майбутнє

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Минулої суботи вся країна відзначала нове свято – День Гідності і Свободи, що є наступником свята Дня Свободи, скасованого Януковичем. Нове свято відзначатиметься щороку 21 листопада на честь початку двох революцій українського народу – Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято проводилось під девізом «Вільні творять майбутнє».

 

 

den gidnosti02

Напередодні свята Гідності і Свободи сотні мукачівців – представників навчальних закладів, трудових колективів, громадських організацій зібралися під дощем на площі Героїв Свободи. Міський голова Мукачева Андрій Балога наголосив на величі цього свята для всього українського народу, який виборов гідність і свободу в жорсткій борні з корумпованою бандою Януковича, захищає свободу і незалежність України в боях з російськими наймитами і окупантами на сході. На пропозицію міського голови пам’ять полеглих у борні за свободу вшанували хвилиною мовчання.

Відтак учасники мітингу поклали квіти і запалили лампадки біля пам’ятного каменю Героям Небесної сотні. Святкові заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи відбулися в навчальних закладах, у вітринах Центральної міської бібліотеки було розгорнуто тематичні стенди.

Микола Рішко,

газета "Мукачівська Ратуша"

Прочитано 1438 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box