Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві керівництво міста провело прийом громадян
Понеділок, 29 травня 2017 16:41

В Мукачеві керівництво міста провело прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Міський голова Андрій Балога, його заступники та керівники структурних підрозділів міськвиконкому провели прийом громадян, на який прийшло понад 50 містян. Більшість питань стосувалися галузі житлово-комунального господарства. Кілька мешканців вулиці Свалявської скаржилися на проїзд великогабаритного транспорту їх вулицею. Ні забороняючі знаки, ні скарги в поліцію не впливають на порушників. Від проїзду руйнується покриття доріг і частково оселі. Як повідомив заступник міського голови Едуард Барчій в місті додатково буде облаштовано три обмежувачі руху для великогабаритних вантажівок на вулицях Івана Франка, Свалявській та Ужгородській.

Звернення стосувалися й встановлення газових котлів для пільгових категорій. Вже 17 соціально незахищених родин отримали такі котли коштом міської програми. Право на звернення для установки безкоштовного газового та електричного обладнання для обігріву та систем фільтрації води газових котлів мають громадян, які потребують додаткового соціального захисту:

інваліди І та ІІ групи по хворобі всіх категорій;

ліквідатори аварії на ЧАЕС І та ІІ категорії;

пенсіонери, які користуються пільгою "діти війни";

багатодітні сім'ї;

учасники, інваліди війни та ветерани військової служби;

вдови загиблих учасників війни та бойових дій.

Для встановлення безкоштовного газового, електричного обладнання та систем фільтрації води газових котлів особа мешканці можуть звертатися з письмовою заявою до виконавчого комітету Мукачівської міської ради, в Центр надання адмінпослуг.

Всі питання, озвучені на прийомі взято на контроль виконавцями міськради.

Мукачівська міськрада

Прочитано 477 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box