Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Активісти мукачівської Школи лідерства знайомилися з роботою парламенту та урядових установ
Четвер, 15 червня 2017 13:00

Активісти мукачівської Школи лідерства знайомилися з роботою парламенту та урядових установ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Учасники програми мукачівської Школи лідерства цими днями перебувають в столиці країни, де знайомляться з роботою центральних органів влади. Школярі вже відвідали Верховну Рад України, Міністерство молоді та спорту та офіс координатора проектів ОБСЄ. В офісі школярі ознайомились з форматом роботи та заходами що втілюються організацією, проектами ОБСЄ, що діють в Україні.

В міністерстві поінформували школярів про найбільш цікаві проекти та конкурси, у яких вони можуть взяти участь вже зараз. Зокрема активістів зацікавили програми міжнародних молодіжних обмінів.

На завершення старшокласникам презентували інструмент вивчення думки молоді - проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні "U-Report.

Ініціював проект школа Лідерства міський голова Андрій Балога. Ценавчальна програма для шкільної молоді Мукачева, головною метою якої є створення команди молодіжних лідерів, через неформальну освіту, розвиток лідерських навичок та спільну діяльність.

Мукачівська міськрада

Прочитано 394 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних