Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві створено нове комунальне підприємство «Центр інформаційних систем»
П'ятниця, 16 червня 2017 12:57

В Мукачеві створено нове комунальне підприємство «Центр інформаційних систем»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На позачерговій сесії міськради депутати прийняли рішення створити Мукачівське міське комунальне підприємство «Центр інформаційних систем» та затвердили його статут.

Підприємство розроблятиме продукти, аналогів яких нема в Україні. Серед них – і впровадження в міському транспорті електронного квитка. Фахівці впровадять багатофункціональну ID-картку мукачівця з транспортним та соціальним додатками. Буде створено і міський call-центр, впроваджуватимуть сервіс «Єдине вікно» для отримання різноманітних довідок в електронній формі, впровадять картку учня. Також планують реалізувати проект Smart city. Підприємство створить власний data-центр для міста. Кожен мешканець міста зможе отримувати послуги на міському порталі, в електронному кабінеті мукачівця.

Фахівці підприємства займатимуться розробкою апаратно-програмних комплексів автоматизованих систем керування, безпеки; автоматизовані системи управління; автоматизовані системи управління закладами охорони здоров’я та освіти; розробкою автоматизованих систем управління громадським транспортом; прокладання оптичних каналів передачі інформації; розробкою та впровадженням новітніх систем зв’язку; проектуванням вузлів доступу до мережі інтернет; будівництвом та облаштування вузлів доступу до мережі інтернет; наданням послуг доступу до мережі інтернет; впровадженням та експлуатацією електронних систем оплати всіх видів послуг; впровадженням та підтримкою автоматизованої системи оплати проїзду в транспорті (електронний квиток); здійснюватимуть рекламну діяльність із застосуванням електронних інформаційних засобів.

Мукачівська міськрада

Прочитано 1389 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box