Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку.
Понеділок, 03 липня 2017 17:47

Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Депутати розглянули проекти рішень на чергову сесію.

Зокрема, проект рішення “Про реорганізацію Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 шляхом приєднання до Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С. Ф. Мартона.” комісія зняла з розгляду та прийняла рішення про створення постійно діючої експертної комісії з питань розвитку культури, освіти, молоді та спорту. До даної комісії ввійдуть фахівці в області освіти та культури, громадські активісти, депутати міської ради. Пропозиції щодо персонального складу та Положення про комісію планують розглянути на черговій сесії в серпні.

Наступні проекти рішень “Про заснування Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича (нова редакція)”, “Про затвердження Програми організації громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді у вільний від навчання час у 2017 році у новій редакції”, “Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на 2017 рік у новій редакції”, “Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки” комісія одноголосно рекомендувала до розгляду на сесії.

Прочитано 272 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box