Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Завтра в Мукачеві проведуть другий Парад сажотрусів
Середа, 26 липня 2017 16:29

Завтра в Мукачеві проведуть другий Парад сажотрусів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Парад сажотрусів Мукачеві проведуть вже вдруге 27 липня. Цього дня відзначає День народження Берталон Товт (Берті-бачі), мукачівський сажотрус. Стартуватиме парад в парку Перемоги о 15:00, де на дітей чекають майстер-класи, конкурс з пришивання ґудзиків на вдачу, малювання вугіллям, аква-грим, танці. Кращі костюми та переможці конкурсів будуть нагороджені цікавими призами та подарунками!

Найактивніші учасники та переможці конкурсів відправляться у цікаву подорож – чудо-потягом з парку Перемоги до пам’ятнику сажотрусу, де о 18:00 бере свій початок парад, який очолить Берталон Товт. Парад завітає до мукачівських закладів, які привітають його з Днем народження та ходою вирушить до парку Перемоги, де відбудеться нагородження переможців та вручення подарунків.

О 19:30 з парку стартує тематичний велозаїзд по найвищим коминам (трубам) Мукачева.

Привітати Берті-бачі з Днем народження приїдуть його колеги: Кін Роберт, віце-президент Угорської державної професійної спілки сажотрусів, а також – Вамош Чабо, Нодь Жолт та Кіраль Петер.

Профспілка, яка об’єднує сажотрусів, була створена три роки тому. Спілка вже в першому році переросла в півтисячну спільноту.

22:00 фаєр-шоу від ефект-студії "BADA BOOM"

Мукачівська міськрада

Прочитано 300 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box