Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/За перше півріччя «Паланок» відвідало 125 тисяч туристів
Вівторок, 01 серпня 2017 11:23

За перше півріччя «Паланок» відвідало 125 тисяч туристів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З кожним роком кількість відвідувачів туристичної родзинки міста Мукачева – древнього замку «Паланок», стабільно зростає. Це одне з місць, яке вже роками приваблює відвідувачів і не тільки з України, але й з Угорщини, Словаччини, Німеччини, Румунії, Чехії, Польщі та ін. Лише за перше півріччя 2017 року пам’ятку архітектури національного значення відвідало 124 879 осіб (дітей – 38 198, дорослих – 71 818, пільгові категорії – 14 863), що у порівнянні з минулим роком більше на 5%.

«Паланок» зачаровує мандрівників, майже усі вони хочуть повернутися сюди знову. Саме для них у замку проводиться багато цікавих туристичних атракцій – вечірні екскурсії зі смолоскипами, фаєр-шоу та велозаїзди, тут змагаються силачі і одружуються закохані пари, культурно-мистецькі акції насичені різноманітною програмою – від фестивалів фольклорно-етнографічної тематики до концертів класичної музики та виступів рок-гуртів, картинні галереї древньої фортеці що два тижні презентують творчість відомих митців на тільки України, але і з-за кордону…

Найближчим часом у Мукачівському історичному музеї відкриють експозицію «Чавунне литво», камеру середньовічних тортур та «Музей АТО», у планах – створення ремісничих майстерень гончарів, ковалів, різьбярів, ткаль.

Мукачівська міськрада

Прочитано 407 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box