Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево та польське місто Янов-Любельський спільно розроблятимуть грантові проекти
П'ятниця, 15 січня 2016 13:04

Мукачево та польське місто Янов-Любельський спільно розроблятимуть грантові проекти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога зустрівся з делегацією з польського міста Янов-Любельского, яка в ці дні завітали в місто на фестиваль «Червеного вина».

 

 

«Ми вражені містом. «Червене вино» - фестиваль європейського стандарту. Ми зацікавлені співпрацювати з містом, адже бачимо, що міська влада відкрита до діалогу», - звернувся міський голова Янова-Любельського Криштоф Колтиш.

Міський голова розповів, що Янов-Любельський активно бере участь у європейських грантах. Саме завдяки цьому в місті зведено аквапарк. Розвивається й альтернативна енергетика.

«Ми акцентуємо увагу на альтернативній енергетиці. У третини місцевих мешканців встановлено сонячні панелі, держава надає до 85% дотацій», - зазначив міський голова.

Андрій Балога констатував: Мукачево готове налагоджувати контакти з Яновом-Любельським. «Запрошуємо підприємців з польського міста взяти участь у бізнес-форумі, що пройде у травні. Насамперед зацікавлені в інвестиціях в енергетику, розвиток мережі громадського транспорту. Ми готові тісно співпрацювати і при поданні заявок на грантові проекти, що їх оголошує Єврокомісія. Готові до співфінансування спільних проектів».

Мукачівська міськрада

Прочитано 816 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних