Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево планує провести бізнес-форум за участі чеських підприємців
П'ятниця, 15 січня 2016 14:39

Мукачево планує провести бізнес-форум за участі чеських підприємців

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві з робочим візитом перебуває делегація з партнерського краю Височина. В складі делегації голова крайового уряду краю Височина, голова благодійного фонду «Віза» Зденек Кадлец, координатор співпраці краю Височина і Закарпаття Катерина Свободова та члени благодійного фонду «ВІЗа» – Йозеф Недвед і Василь Самандрула. Гості провели зустріч з Мукачівським міським головою Андрієм Балогою. В ході зустрічі обговорено питання співпраці на 2016 рік.

«Ми контактуємо з містом уже 9 років. Співпрацюємо з Мукачевом і тут проекти втілюються найефективніше в області. У нас восени відбудуться місцеві вибори, але і після них наша співпраця залишиться на високому рівні», - звернувся до міського голови керівник крайового уряду Височини Зденек Кадлец.

Андрій Балога переконаний, що в Мукачеві й надалі успішно реалізовуватимуть спільні проекти з Височиною. Минулоріч спільною з партнерами з Височини в місті оновили дитсадок №16, де замінили вікна та двері на енергоощадні. Цього року співпрацю планують продовжити - насамперед йдеться про заклади освітньої сфери.

Серед пропозицій – і проведення в місті бізнес-форум за участі чеських підприємців. Його проведуть на Дні міста Мукачева.

Мукачівська міськрада

Прочитано 643 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних