Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога зустрівся з учнівською молоддю
Четвер, 21 вересня 2017 16:26

Андрій Балога зустрівся з учнівською молоддю

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги з представниками Мукачівської учнівської Ради старшокласників. Минулого тижня відбулось зібрання ради старшокласників, де школярі обрали свого керівника Петах Ангеліну - учениця Мукачівського НВК "Гармонія".

Раду старшокласників створено 11 років тому. Її представниками є учні 8-11 класів. Рада взаємодіє з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, педагогами та батьківськими комітетами. Активісти вчаться бути соціально активними, розвивати ініціативи учнів в житті шкіл та міста. В Раді створено шість комітетів за видами діяльності.

Міський голова пропонував молоді активніше брати участь у громадській діяльності, розробляти власні проекти і втілювати їх в життя коштом бюджету громадських ініціатив. Це можуть бути як великі, так і малі проекти. Цьогоріч подано 12 проектів. Молодь закликають вже розробляти і подавати проекти на наступний рік.

Обговорювали й можливість створення в Мукачеві молодіжного центру. Влада міста однозначно підтримує такий проект і обіцяє підтримку у його створенні. Це має бути приміщення для заходів та роботи молодіжних об’єдань, для волонетрської роботи у різних молодіжних проектах, для втілення в життя творчих проектів, тощо.

Міський голова запропонував Раді старшокласників й подати ідеї щодо назви оновленого Будинку школяра, який буде відкрито вже цієї осені.

Мукачівська міськрада

Прочитано 282 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних