Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Європейські фахівці долучаться до розробки програми організації руху в Мукачеві
П'ятниця, 22 січня 2016 15:52

Європейські фахівці долучаться до розробки програми організації руху в Мукачеві

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В місті планують розробити програму організацію руху, в якій будуть враховані потреби водіїв, пішоходів, велосипедистів - і все заради підвищення безпеки руху. Сьогодні в міській раді відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги з Горватом Фрідєшем, угорським інженером дорожнього господарства, експертом з планування та організації руху. Участь в нараді також взяли й перший заступник міського голови Ростислав Федів, депутат облради Ернест Нусер.

Андрій Балога зазначив, що  для Мукачева необхідно прийняти програму  організації руху, адже за останні роки кількість транспорту в місті суттєво зросла. Також є необхідність враховувати при цьому потреби людей з обмеженими можливостями. У зв’язку з популяризацію велоруху програма буде  враховувати потреби і велосипедистів.

«Ми звернулися саме до угорських фахівців, адже в країні на високому рівні організовано в містах  рух транспорту. В Мукачеві суттєво за останні 20 років зросла кількість транспорту, і треба вже сьогодні діяти на випередження, щоби в нас не виникало транспортного колапсу. Не вистачає й місць для паркування. Всі пропозиції щодо організації руху транспорту, нові проекти будуть враховані й і в генплані міста», - зазначив міський голова.

Угорські фахівці зауважили, що подібні проблеми є і в багатьох містах Угорщини. В тому числі й з браком з паркувальних місць, недотримання водіями правил паркування. В угорських містах проблему організації руху вирішують комплексно. «В цьому ми готові допомогти й в Мукачеві. Це старовинне місто. Воно потребує нових транспортних розв язок, вирішення інших нагальних питань в організації руху», - зазначив Горват Фрідєші.

В ці дні фахівці розпочинають вивчення як організований рух в місті. Опісля планують приступити до розробки відповідної програми.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 550 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних