Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Керівництво Мукачева провело прийом громадян
Вівторок, 07 листопада 2017 15:54

Керівництво Мукачева провело прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян в міській раді провів міський голова Андрій Балога. Напередодні – в понеділок прийом проводили заступники міського голови, тому з більшості проблемних питань, з якими зверталися містяни вже дано доручення на виконання.

Керівник громадського об’єднання «Мукачево МОТО» Роман Черепаня звернувся з проханням підтримки мотокросу в місті. Також відзначив, що влада вже допомагає у проведенні змагань. Так, нещодавно пройшли змагання за кубок Мукачева з мотоциклетного кросу.

Для проведення змагань повністю оновлено стару мотоциклетну трасу у мікрорайоні Паланок. Траса протяжністю 1,5 кілометра буде постійно діючою і тут проводитимуться змагання і в майбутньому. Влада міста й надалі підтримуватиме проведення кубку, який стане традиційним.

Мешканці вулиці Сорочі поскаржилися на те, що після тимчасового зняття обмежувача проїзду великогабаритного транспорту в мікрорайоні Підгоряни ситуація з аварійністю погіршилася. Через проїзд транспорту руйнується не тільки покриття дороги, створюються незручності для мешканців мікрорайоні. Обмежувач було демонтовано тимчасово – на період ремонту об’їздної по вулиці Пряшівській. Мешканці мікрорайону отримали запевнення, що вже найближчим часом його буде знову встановлено.

З інших питань, які озвучували містяни керівники профільних структурних підрозділів отримали доручення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 378 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних