Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево активізує контакти з хорватським містом-побратимом Паг
П'ятниця, 10 листопада 2017 15:28

Мукачево активізує контакти з хорватським містом-побратимом Паг

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в місто завітала делегація з хорватського міста-побратима Паг, яку представляв міський голова Анте Фабіяніч. Він нещодавно був обраний на посаду міського голови. Угода про партнерство між містом Мукачевом та містом Паг була підписана 11 травня 2013 року у місті Паг. Тоді посаду міського голови теж обіймав пан Анте.

Під час зустрічі з міським головою Мукачева Андрієм Балогою йшлося про активізацію відносин в першу чергу в галузі культури, спорту та освіти. Йдеться про розробку спільних програм обміну для освітніх закладів міста, проведення спільних спортивних турнірів. Найбільш зацікавлені хорватські партнери у візиті наших творчих колективів на фестивалі у Пазі. Місто славиться традиційним фестивалем хорватської мережки «Пазька чіпка», який проходить щорічно у травні.

Вже завтра хорватська делегація відвідає фестиваль до Дня Святого Мартина, який в місті відзначатимуть лицарським турніром, ліхтариковою ходою. А вже ввечері відвідають святковий концерт за участі переможця Національного телевізійного конкуру «Голос країни 2017» протоієрея Олександра Клименка.

Мукачівська міськрада

Прочитано 308 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box