Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У Мукачеві представить вистави київський театр “Особистості”
П'ятниця, 17 листопада 2017 16:08

У Мукачеві представить вистави київський театр “Особистості”

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Протягом двох днів у Мукачеві з творчим візитом перебуватиме київський театр “Особистості”. На сцені Мукачівського драматичного театру буде представлено дитячу виставу “Як ми рятуємо світ” та вистави для дорослих - “Місце зустрічі — Париж” і “Як кум до куми”.

17 листопада (п'ятниця).

19.00 год. - Драма “Місце зустрічі - Париж” (за мотивами новел Андре Моруа). Режисер-постановник – Марія Мага. У головних ролях: Тетяна Негрій, Катерина Сергеєва, Михайло Войчук.

Талановитий французький письменник Жером Ванс отримує престижну премію і злітає на верхівку французького суспільства. Фанати, гроші, визнання. У вирі слави і світських розваг Жером забуває про ту, яка пройшла з ним весь його творчих шлях. Яка підтримувала його і переживала разом з ним. Яка, в решті-решт, зробила його таким, який він є. Його колишня дружина, яку він проміняв на молоденьку танцюристку. Колишня письменника вирішує поставити всі крапки над “і”. І таємно назначає Жерому зустріч в готелі…

18 листопада (субота)

13.00 год. - дитяча вистава “Як ми рятуємо світ”. Єдина в Україні вистава-урок, рекомендована університетом ім. Бориса Грінченка для використання в навчальному процесі! Вистава, що з гумором, спецефектами, яскравими графіками і відео, розповість дітям про правила поведінки з природою, навчить законам екології та зробить світ трішечки краще.

19.00 год. - комедія на 2 дії “Як кум до куми”. У головній ролі Народний артист України Петро Мага. Автор п’єси – Анатолій Крим, режисер-постановник – Марія Мага, продюсер – Тетяна Мага.

Якщо твій кум безсоромний адвокат, а кума – справжній перевертень, то краще тисячу разів подумати: чи варто пускати таких людей в своє життя? Особливо, коли ви – молоде подружжя Дімочки-морячка та Ірочки-русалоньки, що, навіть попри постійні морські відрядження чоловіка, створили таку затишну сімейну ідилію, що не помічаєте довкола анічогісінько! А помічати є що.

Бо кожному здається, що інший живе не так, як треба.

Тож, Дімочка відплив. Ірочка лишилася сама. І хто знає, що то за люди, що чатують у неї під дверима...

відділ культури Мукачівського міськвиконкому

Прочитано 591 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних