Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В міськраді провели прийом громадян
Вівторок, 21 листопада 2017 16:03

В міськраді провели прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян сьогодні провів міський голова Андрій Балога, на який прийшло майже два десятки містян з різними проблемами, які стосуються розвитку інфраструктури, роботи комунальних підприємств, земельних питань. Мешканець багатоповерхівки на бульварі Юрія Гойди скаржився на якість роботи управляючої компанії з обслуговування будинку. За словами чоловіка проблеми стосуються даху, який час від часу протікає. Наразі місто вже відремонтувало дахи на 32 багатоповерхівках. В місті на 40 багатоповерхівках проведено поточний ремонт. Також мешканці будинків отримали дієвий механізм з утримання будинків – підтримка коштом міського бюджету ОСББ, і отримання допомоги на оновлення будинків. Місто надає одноразово допомогу в розмірі 65 тис. гривень новоствореним структурам. Цього року вже створено 3 ОСББ, ще кілька в стадії реєстрації. Так, ОСББ отримали кошти на поточний ремонт системи водопостачання та каналізації, поточний ремонт покрівлі, утеплення. Мешканець багатоповерхівки, який прийшов на прийом погодився стати ініціатором створення ОСББ у багатоповерхівці. В цьому йому допоможуть фахівці управління міського господарства. Головне бажання мешканців багатоповерхівки взяти вирішення проблем свого житла у власні руки, а підтримку від влади, в тому числі фінансову – вони отримають.

Один з підприємців скаржився на дії працівників «Муніципальної міліції». Чоловік вирішив перетворити проїзджу частину поблизу свого магазину на територію для торгівлі. Тут нерідко на тротуарі продавалися дитячі іграшки та речі. За порушення правил благоустрою муніципали накладали штрафи на порушника. Ні у місцевому, ні у апеляційному суді підприємець не міг довести правомірність своїх дій. Скаржнику керівник «Муніципальної міліції» Вячеслав Роман роз’яснив основні положення Правил благоустрою та наголосив, що ці правила є обов’язковими до виконання – це підтверджено і судовою гілкою влади. Загалом цьогоріч за порушення Правил благоустрою міста Мукачево працівниками муніципальної міліції складено 1651 адміністративних протоколів. Працівниками ММКП «Муніципальна міліція» на вулиці Зелена, Закарпатська, Чайковського ведеться робота з недопущення діяльності стихійних ринків, припинено стихійну торгівлю в центральній частині міста. Дане питання постійно тримається на контролі та проводиться відповідна щоденна робота.

З усіх питань, які були озвучені на прийомі міський голова дав доручення керівникам структурних підрозділів для оперативного вирішення проблем.

Мукачівська міськрада

Прочитано 297 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box