Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Проблеми зайнятості населення Мукачева депутати розгядатимуть на черговій сесії
П'ятниця, 24 листопада 2017 16:38

Проблеми зайнятості населення Мукачева депутати розгядатимуть на черговій сесії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Проект Програми “Зайнятості населення Мукачева” на 2018-2020 роки планують розглянути на черговій сесії Мукачівської міськради, яка відбудеться 30 листопада.

З метою соціального захисту окремих категорій громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, задля запобігання безробіттю населення, сприяння працевлаштуванню, надання підтримки безробітним у період тимчасової втрати роботи, організації громадських робіт для забезпечення тимчасової зайнятості населення на реалізацію програми планується виділення коштів у розмірі 840 тис. грн. на три роки. З них 420 тисяч місто виділить із власного бюджету, а інші 420 тисяч профінансує Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Планом заходів передбачено створення та оплата тимчасових робочих місць на базі управління праці та соціального захисту населення, архівного відділу, відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, та ММКП «Ремонтно-будівельне управління».

Прийняття даної Програми дасть змогу ефективно сприяти зайнятості населення шляхом збереження функціонуючих та створення нових робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності.

Прочитано 491 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних