Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога провів прийом громадян
Понеділок, 01 лютого 2016 18:15

Андрій Балога провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога провів прийом громадян. Більше 40 мешканців міста звернулися до міського голови з різними проблемами. В основному – питання соціального характеру. Участь в прийомі взяли й заступники міського голови та керівники галузевих управлінь міськвиконкому.

DSC 0014

 

Представники громадської організації «Криниця» просили допомогу з облаштуванням у місті центру реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями. Міський голова зазначає: в місті розробляється програма підтримки людей з обмеженими можливостями, де будуть враховані пропозиції всіх організацій. В тому числі й питання комплексної допомоги, реабілітації людей з обмеженими можливостями.

На прийомі побували й учасники гурту «"Peaks of Kings", які виступлять  у відборі конкурсу на «Євробачення-2016». Їм потрібна підтримка земляків, і в першу чергу інформаційна   - 13 лютого, о 19:00 вони виступатимуть національному відборі.

         Частина звернень стосувалась надання допомоги на лікування, операції. Питання вирішуватимуть по кожному конкретному випадку.

«Дуже важливо, щоби люди знали куди їм необхідно звертатися. В місті прийнято ряд програм, за рахунок яких вирішуються проблеми громади. Чимало питань медичного характеру: проведення операцій, в тому числі й за межами області або навіть країни – для цього теж розроблена програма. Мешканці міста можуть звертатися не лише до міського голови, а й до керівників структурних підрозділів, які відповідають  за галузі. Вони й надаватимуть їм допомогу.  Окрім того, плануємо оновити центр надання адмінпослуг, який буде надавати великий спектр послуг» , - зазначив Андрій Балога.

На всі звернення мешканці міста отримали обґрунтовані відповіді та по можливості – допомогу, жодне прохання не пройшло повз увагу міського голови.

Мукачівська міськрада

Прочитано 799 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box