Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутатські комісії продовжили вивчати проекти рішень чергової сесії
П'ятниця, 05 лютого 2016 16:30

Депутатські комісії продовжили вивчати проекти рішень чергової сесії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в міськраді відбулося засідання постійних депутатських комісій з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту (Олександр Лізанець) та з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова – Михайло Лабош).

Депутатам насамперед представники однієї з компаній представили проект вуличного освітлення. Йдеться про використання сонячної енергії. Світильники працюватимуть на світлодіодних лампах з лінзами. На стовпах встановлюватимуть панелі з фотоелементами. Для накопичення енергії використовуватимуть гелієві акумулятори. Термін окупності проекту – 10 років. Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів зазначив, що місто зацікавлене у запроваджені проекту за умови залучення грантових коштів.

DSC 0022

Окрім того, розглядали проекти рішень - «Про продовження дії договорів оренди приміщень шкільних їдалень на 2016 рік», «Про встановлення щомісячних стипендій міської ради кращим спортсменам і тренерам м.Мукачева на 2016 рік», «Про внесення змін до рішення 84 сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради від 24 вересня 2015 року № 1560», «Про внесення змін до Положення про стипендію міської ради для обдарованих і талановитих дітей, які навчаються у школах естетичного виховання та клубних закладах м. Мукачево», «Про внесення змін в рішення 87-ї сесії 6-го скликання 22 жовтня 2015 року №1610 «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів, передбачених в міському бюджеті на надання дотації житлово-комунальному господарству ММКП «Мукачівводоканал», «Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік» та ряд інших.

Мукачівська міськрада

Прочитано 442 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних